+420 723 123 100 NONSTOP

Dodávky nejen užitkové, například z půjčovny dodávek Vsetín

Zakoupili jsme si nový nábytek, ale nemáme ho jak přepravit domů? Máme v plánu přestěhovat kancelář do jiných prostor a nechceme si objednávat stěhovací firmu? Řešením je jistě pronájem dodávek, které nám vyřeší každou takovou situaci. Stěhovací firma totiž nemusí mít volný termín a přepravit právě zakoupený nábytek chce rychlé řešení.

Jaké dodávky na trhu můžeme najít

Jsou to především užitkové vozy, třeba z půjčovny dodávek Vsetín, bez kterých si v současné době neumíme podnikání, obchody, přepravu a jiné obory, představit. Jsou to v podstatě vozy, které mají optimální poměr mezi maximální možnou hmotností přepravovaného nákladu a spotřebou paliva. Tyto dodávky, nejen z půjčovny dodávek Vsetín, mají hmotnost do 3500 kg. Také růst soukromého podnikání je vlastně důvod, proč je o takové vozy zájem. Na trhu se můžeme setkat s dodávkami, které jsou skříňové, plachtové, ale i chladící. Ty lze využít pro přepravu rychle se kazících potravin.

Výhody půjčené dodávky

Co se týká výhod pronajatých dodávek, třeba z půjčovny dodávek Vsetín, zde můžeme konstatovat, že mají několik výhod, které je třeba zviditelnit. Jde zejména o časovou úsporu, kdy je pronájem vyřešen v autopůjčovně v podstatě ihned. Stačí jen najít spolehlivou autopůjčovnu. Velkou výhodou ovšem také je fakt, že pokud potřebujeme takové auto například ke svému podnikání, nemusíme si jej kupovat. Je to poněkud velká finanční investice a náklady na pořízení dodávky bychom mohli vynaložit jinam. Pronájem je v tomhle směru velmi výhodný zejména pro začínající podnikatele a živnostníky, kdy si pronájem dodávky můžeme sjednat krátkodobě nebo dlouhodobě. Další výhodou pronájmu je, že se nemusíme starat o pravidelný servis vozu, výměnu pneumatik, pojištění a dálniční známky. Tohle všechno je v kompetenci autopůjčovny.

 

Co budeme potřebovat pro zapůjčení vozidla, například z půjčovny dodávek Vsetín

Především jsou to platné doklady, tedy řidičský průkaz a občanský průkaz, dále pak hotovost pro zaplacení kauce a musíme říci, že některé autopůjčovny vyžadují věk řidiče nad 23 let a jeho řidičské vlastnosti nejméně 2 roky. Mnohé také bude zajímat i to, jaký řidičský průkaz budeme pro řízení dodávek potřebovat. Otázka je určitě na místě. Pokud dodávka, kterou jsme si pronajali má do 3500 kg, postačí nám řidičský průkaz skupiny B. v případě, že jde o osobní dodávku, jsou pravidla v podstatě stejná, jen s tím rozdílem, že dodávka osobní musí mít 8 sedadel. Pokud má jen o jedno víc, musíme už mít řidičský průkaz sk. C.

Před podpisem smlouvy …

Ještě než podepíšeme smlouvu o pronájmu, je důležité si vozidlo řádně prohlédnout. Rezervovat si vůz můžeme na webových stránkách půjčovny a potom si jej můžeme vyzvednout osobně. Auto by mělo odpovídat tomu, jaké jsme si rezervovali. Pokud se nám ale cokoliv nebude líbit nebo pokud vozidla v půjčovně nejsou způsobilá pro bezpečný provoz na pozemních komunikacích, měli by jsme se raději poohlédnout po jiné autopůjčovně.

Jak bezpečně přepravit náklad

Dodávky užitkové, z půjčovny dodávek Vsetín,  si většinou pronajímáme z důvodu, že potřebujeme přepravit náklad, nábytek nebo jiné zboží. Náklad musí být v dodávce dobře a rovnoměrně rozmístěný a uložený tak, aby nikomu a nikde nepřekážel. Také k tomu slouží různé popruhy a pásy, kterými je možné náklad připevnit, aby nedošlo k jeho přemístění a převážení. V takovém případě by mohlo dojít k dopravní nehodě.