+420 723 123 100 NONSTOP

Montáž nábytku Praha

Potřebujete přestěhovat? Nemáte čas na zajištění souvisejících stěhovacích prací? Obáváte se složité demontáže a sestavení nábytku? Montáž nábytku je samozřejmou součástí našeho plného servisu. Provádíme jej jako samostatnou službu, pokud potřebujete sestavit nový nábytek i jako nezbytnou součást stěhovacího procesu spolu s jeho pečlivým zabalením a sestavením do původního stavu. Dále vám můžeme zajistit také ekologickou likvidaci nebo výkup již nepotřebného nebo zastaralého vybavení.

Montujeme všechny druhy nábytku

Naše služba montáže nábytku je ideální v případech, kdy nemáte čas nebo nejste sami schopni rozmontovat a smontovat velké kusy nábytku. Skvěle se tak hodí například pro obývací stěny, kuchyňské linky, velké kancelářské stoly nebo vybavení firemních provozů. Součástí demontáže jaké samozřejmě také úklid a pečlivé zabalení jednotlivých částí do speciálních ochranných fólií, typicky u skleněných dvířek s křehkými skleněnými výplněmi nebo u starožitného nábytku. Rádi vám také smontujeme zcela nový nábytek včetně jeho dodání na místo.

Naše služba montáže nábytku zahrnuje:

  • obývací stěny
  • kuchyňské linky
  • velké pracovní i běžné stoly
  • veškerý kancelářský nábytek
  • starožitný nábytek, který nelze stěhovat vcelku
  • vybavení firemních provozů a další

Montáž nábytku nabízíme jako samostatnou službu, například pokud si zakoupíte nový nábytek a nemáte čas nebo možnosti jej smontovat, i jako součást našeho kompletního stěhovacího servisu. Veškeré montáže provádí naši stálí a kvalifikovaní pracovníci, kteří jsou vybaveni nezbytným moderním vybavením pro co nejrychlejší a přitom zcela bezpečné sestavení jakéhokoliv nábytku. Snadno tak ušetříte čas i peníze. Netrapte se s montováním složitého a těžkého nábytku. Využijte naše služby a nechejte vše na odbornících. Snadno si poradíme s těžkými stoly i křehkými či cennými starožitnostmi.