+420 723 123 100 NONSTOP

Pronájem dodávek půjčovna dodávek Brno

Ocitnout se v situaci, kdy budeme potřebovat daleko větší auto než máme k dispozici nebo nám naše auto prostě vypoví službu, není zrovna příjemné, ale může se to stát. Právě proto bychom měli mít nějaký plán, jak rychle a efektivně vyřešit danou situaci. V podstatě si můžeme auto koupit nebo si jej můžeme zapůjčit. Pronájem takových dodávek patří  v poslední době k výhodných řešením, které nám v mnoha směrech mohou vytrhnout trn z paty, pujcovnadodavekbrno.net. 

Velký prostor pro přepravu čehokoliv

Pokud potřebujeme přepravit právě zakoupený nábytek z obchodního centra nebo máme v plánu se o víkendu přestěhovat, jistě se nám velká užitková dodávka bude hodit. Stěhovací firmy je mají rovněž k dispozici, ale v případě pronájmu takového vozu máme plnou kontrolu nad celou situací, nejsme závislí časově na ostatních a vše si dokážeme naložit sami. Přeprava jakéhokoliv nákladu je v tomto případě velmi výhodná. Můžeme si takový vůz pronajmout i na dobu, kdy potřebujeme přepravit stavební materiál na chalupu, protože jsme se rozhodli opravit střechu nebo plot, pujcovnadodavekbrno.net.

Ovšem dodávky nemusíme hledat jen užitkové. Na trhu máme také dodávky osobní,které slouží pro přepravu osob. Můžeme tak vzít rodinu na výlet a nemusíme se obávat, že bychom museli nechat svého čtyřnohého mazlíčka doma. Vozy typu multivan nebo tranzit jsou tomuto účelu stvořené a mohou nabídnout až 8 míst. Malé firmy tento typ dodávky využívají například k převozu svých zaměstnanců na výstavy a veletrhy nebo i na firemní školení.

Co budeme zapůjčení vozu potřebovat

Určitě se neobejdeme bez platných dokladů, takže pokud nemáme platný občanský průkaz nebo řidičský průkaz, moc nepořídíme. Budeme také potřebovat hotovost pro zaplacení kauce a některé půjčovny, pujcovnadodavekbrno.net, vyžadují věk řidiče vyšší jak 23 let, řidičské schopnosti alespoň 2 roky.

Krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem

Určitě si můžeme takový vůz zapůjčit na jak dlouho potřebujeme. Chceme – li přes víkend přestěhovat babičku nebo máme v plánu jiný převoz materiálu, bude nám stačit smlouva na krátkodobý pronájem. Pokud ale dopředu víme, že dodávku budeme potřebovat na daleko delší dobu nebo dokonce na rok, je zde výhodnější dlouhodobý pronájem. Ten je sjednáván až na 60 měsíců což je v podstatě operativní leasing. Měsíčně splácíme stejnou částku a máme tak přehled o svých výdajích za auto. Po uplynutí této doby můžeme smlouvu ukončit nebo ji prodloužit. V takovém případě ale máme nárok na nový vůz, pujcovnadodavekbrno.net.

Po celou dobu pronájmu máme nárok na výměnu vozu v případě poruchy a na asistenční službu.

Jaké výhody má pronájem vozu – pujcovnadodavekbrno.net

Jestliže se ptáme, jaké výhody má vlastně zapůjčení vozidla, jde zejména o úsporu času, protože když potřebujeme jednat rychle, je právě pronájem dodávky tím nejlepším řešením. Nemusíme se také starat o povinné ručení vozidla, jiné pojištění vozu, není třeba se starat pravidelný servis auta spojený s povinnou výměnou pneumatik, dálniční známky aj.

Doplňující služby půjčovny dodávek

Některé autopůjčovny nabízejí ke svým službám také bonusy v podobě GPS navigace, autosedačky pro děti a podobně. O všech nabízených službách se ale musíme informovat předem a i o tom, zda jsou zahrnuty v ceně pronájmu či nikoliv.

Spolehlivou autopůjčovnu, pujcovnadodavekbrno.net, můžeme hledat také například dle referencí klientů, kteří využili jejich služby již dříve, můžeme dát také na doporučení, ale vybrat si půjčovnu můžeme také podle toho, jaké má firmy zkušenosti a jak dlouho působí na trhu.