+420 723 123 100 NONSTOP

Stěhování se zapůjčenou dodávkou je rychlé a levné

ford transit půjčovna dodávek

ford transit půjčovna dodávek

PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 9

Náš tým Půjčovna dodávek Praha 9 se specializuje na krátkodobé i dlouhodobé půjčování dodávek
a užitkových vozů do 3,5 tuny. Díky našim proklientským podmínkám se těšíme zájmu zákazníků nejen z oblasti našeho působiště, což je Praha 9, ale i z širokého okolí. Dodávky nejčastěji zapůjčujeme pro stěhování a drobné převozy nábytku z obchodních domů. A co u nás najdete a můžete očekávat?

Příznivá otevírací doba půjčovny 

Protože chápeme, že je mnohdy náročné skrz práci a povinnosti najít dostatek času, jsme tu pro vás od osmé hodiny ranní do devíti do večera. Pokud ale přesto budete potřebovat jinačí časové prostory, po předchozí domluvě jsme schopni zapůjčit dodávku v kteroukoli jinou denní i noční hodinu. Nestane se tedy, že by vám časové možnosti nevyhovovaly.

Nízké ceny půjčení

Díky možnosti pronájmu reklamních ploch na našich vozidlech nižší cenu jinde nenajdete. Jsme nejlevnější možností v současné konkurenci na trhu. Přesvědčte se sami, naše Půjčovna dodávek Praha 9 je tu pro Vás!

Vozový park

Všechny naše dodávky jsou ve vynikajícím stavu, protože dbáme na důkladnou péči
o ně. Najdete u nás vozidla, které mají snadné intuitivní ovládání, a mohou je tak řídit i řidiči, kteří nemají tolik zkušeností s řízením velkého vozidla. Stejně tak jsou k dispozici vozy vyžadující velmi zkušené řidiče pro bezpečné ovládání.

Nadstandardní vybavení dodávek

V neposlední řadě jsou také komfortně vybaveny, jistě oceníte stěhovací rudlík, transportní kurty, navigaci nebo energetický nápoj, tyto věci si můžete zdarma vyžádat k zapůjčení vozu. Pokud se rozhodnete nás kontaktovat, budeme rádi, vyjdeme vstříc vašim požadavkům tak, abyste byli spokojeni, a budeme se těšit na naši spolupráci.