+420 723 123 100 NONSTOP

Strojové čištění podlah

Již více než sedm let se věnujeme kompletní péči o podlahy našich klientů. Součástí našich služeb je kromě údržby, renovace a ručního čištění i strojové čištění podlah, které realizujeme na vysoce profesionální úrovni. K dispozici máme veškeré potřebné špičkové moderní vybavení i šetrné a osvědčené čistící přípravky.

Pravidelné čištění zajistí skvělý vzhled a dlouhou životnost podlahy

Krásný dlouhotrvající vzhled a vysokou životnost podlahy z jakéhokoli materiálu zajistí kvalitní a pravidelná péče, jejíž nejzákladnější a nezbytnou součástí je dostatečně časté čištění. Pokud jsou čištění a údržba podlahy prováděny pečlivě a pravidelně, bude nám podlaha dlouho a dobře sloužit.

Podlahy čistíme kvalitně a profesionálně

Na kvalitní čištění podlah klademe velký důraz, protože právě důkladné, pečlivě provedené a pravidelné čištění je základem péče o jakoukoli podlahu. U většiny typů podlah a podlahových krytin používáme kombinaci mechanického a chemického čištění. Podle čištění podlahy vždy stanovujeme podle stupně jejího znečištění a celkové stavu povrchu. V závislosti na celkové velikosti plochy podlahy a podle přání zákazníka realizujeme buď manuální nebo strojové čištění podlah.

Strojové čištění podlah realizujeme kvalitně a profesionálně

Strojové čištění podlah a povrchů je jednou ze služeb, které pro naše zákazníky zajišťujeme. Provádíme jak jednorázové tak pravidelné strojové čištění. Disponujeme moderními profesionálními čistícími stroji, které podlahy vyčistí šetrně a maximálně účinně. Naše úklidové stroje pomáhají tam, kde manuální práce nestačí.

Naše čistící stroje perfektně vyčistí téměř jakoukoli podlahu

Každý typ podlahy nebo podlahové krytiny potřebuje péči odpovídající charakteru konkrétního materiálu. Naše čistící stroje jsou použitelné na čištění široké řady povrchů, včetně betonových, kamenných a mramorových podlah, dlaždic, kaučukových podlah a podlah z lité pryskyřice, vinylu, anhydritu, PVC, linolea, marmolea. Naše výkonné parní čistící přístroje si poradí s usazenou nečistotou a mastnotou i ve spárách a na těžce přístupných místech. Kromě kvalitních strojů, které dokonale a šetrně vyčistí vaši podlahu, je třeba zajistit i vhodné čistící prostředky. Naše firma vždy používá pouze osvědčené přípravky nejvyšší kvality, které vždy odpovídají materiálu konkrétní podlahy.

Naše čistící stroje dokonale vyčistí i vaše koberce

Problémem pro nás nejsou ani koberce bez ohledu na to, zda jsou napevno položené nebo kusové, zátěžové nebo s dlouhým chlupem. Koberce jsou k proniknutí nečistot a vlhkosti náchylnější než podlahové krytiny s uzavřeným povrchem a jejich kvalitní čištění je tedy obzvláště důležité. Při pravidelné údržbě se nejen výrazně prodlouží životnost koberce, ale také vynikne jeho vzhled a obnoví se struktura vláken. Pokud využijete našich služeb, budou veškeré vaše koberce opět naprosto čisté a jako nové.  Provádíme profesionální hloubkové mokré čištění koberců v domácnostech, kancelářích i dalších objektech. Používáme špičkové profesionální stroje Karcher, které umožňují vyčistit koberce nejefektivnější metodou. Čistící směs zůstává v materiálu jen zlomek sekundy a okamžitě poté je vysáta. Koberec zůstává pouze mírně navlhlý a nehrozí ani riziko vzniku plísní nebo zatuchnutí.

Poradíme si s velkou podlahovou plochou i silnými nánosy nečistot

Naše mycí stroje zvládnou rychle a kvalitně vyčistit i rozlehlé podlahové plochy. S pomocí parních čističů si snadno poradíme i se silnými nánosy nečistot, zanesenými spárami mezi dlaždicemi nebo mastnotou. Používáme pouze špičkovou čistící techniku a ověřené pracovní postupy, které zajišťují rychlé a kvalitní vyčištění podlahy libovolného typu. Při naší práci využíváme výkonné profesionální přístroje a šetrné, ale vysoce účinné, čistící přípravky nejvyšší kvality. Provádíme jak běžné tak i hloubkové čištění téměř všech typů podlah a podlahových krytin. Problém pro nás není ani rozlehlá podlahová plocha. Profesionálně zcela vyčistíme nejen podlahy v bytech, bytových domech a v kancelářích, ale také v hotelech, ubytovnách, na úřadech i ve velkých průmyslových objektech. Problémem pro nás není ani silně znečištěná podlaha. Ať se jedná o běžný nános, mastnotu, skvrny od barev a laků nebo jiné nečistoty, vždy najdeme vhodné řešení.

Naši zaměstnanci jsou zkušení a řádně proškolení profesionálové

Kvalitní pracovní postupy, špičkové vybavení a ověřené a šetrné čistící prostředky jsou po naši práci důležité. Neméně důležití jsou ale  schopní a důkladně zaškolení zaměstnanci s bohatými zkušenostmi, kteří perfektně ovládající obsluhu všech našich čistících přístrojů. Naši zaměstnanci jsou na slovo vzatí odborníci ve svém oboru. Své práci dokonale rozumí a veškeré činnosti při strojovém čištění podlah i v dalších krocích naší práce provádějí s nejvyšší mírou zodpovědnosti tak, aby dosáhli nejlepšího možného výsledku.  Všichni naši zaměstnanci jsou navíc pečlivě prověření, zcela bezúhonní a můžeme zaručit jejich naprostou diskrétnost, čestnost a spolehlivost.

Vždy volíme optimální postup

Pro naše zákazníky vždy navrhneme co nejefektivnější postup čištění a případně i údržby podlahy. Vždy vycházíme z konkrétního typu podlahy, jejího aktuálního stavu a velikosti její plochy. Vždy odvádíme poctivou práci v nejvyšší možné kvalitě a za přijatelnou cenu. Před zahájením prací dohodneme se zákazníkem vhodný postup čištění podlahy a případně i její celkové údržby. Vycházíme z  přesného stavu podlahy a požadavků zákazníka.